Polska branża spotkań w Las Vegas!

Przedstawiciele ICE Kraków, Poland Convention Bureau i Kraków Convention Bureau promują Polskę, Kraków i region na międzynarodowych targach przemysłu kongresowego. To już druga wizyta krakowskiej delegacji na IMEX America!

IMEX America w Las Vegas to największe tego typu wydarzenie branżowe dedykowane rynkowi amerykańskiemu. W tym roku targi odbywają się pomiędzy 18 a 20 października. Podczas trzech pracowitych dni przedstawiciele Centrum Kongresowego ICE Kraków spotkają się z potencjalnymi klientami. Nie tylko ze Stanów Zjednoczonych, ale z całego świata. Przed wyjazdem potwierdzono już kilkadziesiąt spotkań z firmami i instytucjami, które są zainteresowane organizacją swoich wydarzeń w stolicy Małopolski.

IMEX America to wydarzenie, które ułatwia prowadzenia działalności na skalę międzynarodową. Co roku zwiększa swoją wielkość i zakres. Przyciąga tysiące nabywców i wystawców zarówno ze Stanów Zjednoczonych jak i z całego świata. Na IMEX America spotykają się kluczowe podmioty branży spotkań. Wydarzenie umożliwia połączenie lokalnych, innowacyjnych pomysłów z siłą globalnych możliwości.

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych