Podsumowanie MPI POLAND CLUB SUMMER MEETING: Miejsce relacji w biznesie

W dniu 4 lipca 2014 w Krakowie odbyło się trzecie w tym roku spotkanie MPI Poland Club. Tematem Summer Meeting było nawiązywanie, utrzymywanie i praktyczne wykorzystywanie relacji w działaniach biznesowych. W szkoleniu brała udział przedstawicielka ICE Kraków.  

Już za kilka miesięcy w ICE Kraków Congress Centre odbędzie się międzynarodowa konferencja EMEC 2015 (więcej o konferencji czytaj tutaj), która jest platformą edukacji dla branży spotkań i wydarzeń. Jest to impreza skierowana przede wszystkim do organizatorów wydarzeń, dostawców usług związanych z eventami i spotkaniami. Rokrocznie  przyciąga niemal 400 uczestników, . EMEC 2015 będzie niepowtarzalną okazją do pozyskania dla Polski i dla lokalnych przedstawicieli branży Meetings Industry kontaktów biznesowych. 

W czasie spotkania przeprowadzony został panel dyskusyjny, dotyczący konferencji EMEC. Dyskutowano o tym, w jaki sposób najlepiej wykorzystać potencjał tego rodzaju imprezy dla rozwoju biznesu. Lipcowe warsztaty prowadzone były przez doświadczoną psycholog i trenerkę biznesu - Aleksandra Rzeźniczek. 

         

Zdjęcia: A. Ziemiańska

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych