Podsumowanie IMEX 2014

W czwartek (22. maja 2014) we Frankfurcie zakończyły się targi IMEX - jedno z najważniejszych wydarzeń międzynarodowej branży spotkań.

Jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno hosted buyers’ów (zarejestrowanych organizatorów spotkań), jak i wystawców (dostawców usług dla branży). Już po raz czwarty ICE Kraków miał możliwość zaprezentowania swojej oferty, która w tym roku wzbudziła szczególne zainteresowanie, ze względu na zbliżający się termin oddania obiektu do użytku. Wśród potencjalnych klientów przeważali organizatorzy konferencji reprezentujący międzynarodowe stowarzyszenia, a także przedstawiciele firm PCO (Professional Congress Organizer) oraz agencji eventowych. Podczas 3 dni trwania imprezy zespół ICE Kraków odbył ponad 40 spotkań, których rezultatem jest wiele konkretnych zapytań ofertowych. Duże znaczenie dla popularności Centrum Kongresowego ICE Kraków miały także wydarzenia towarzyszące, przede wszystkim koktajl organizowany na stoisku MPI, promujący Kraków jako miasto-gospodarza konferencji EMEC 2015, a także Happy Hours z muzyką na żywo i loterią z nagrodami, odbywające się na polskim stoisku. 

Tegoroczne targi IMEX można uznać za bardzo udane, czego efektem jest znaczący wzrost rozpoznawalności ICE Kraków jako nowego i niezwykle ciekawego punktu na międzynarodowej mapie branży spotkań.

fot.: R. Strojnowski oraz www.poznan.travel

         

         

   

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych