Piękna i Bestia ON ICE oraz Królewna Śnieżka ON ICE w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

13 i 14 grudnia, niespełna dwa miesiące po otwarciu w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędą się kolejne kulturalne wydarzenia! Dwa niezwykłe widowiska na lodzie: Piękna i Bestia ON ICE oraz Królewna Śnieżka ON ICE, których organizatorem jest Makroconcert. To spektakle wyprodukowane przez Wild Rose UK Production. Już wkrótce światowej sławy łyżwiarze zagoszczą na specjalnych pokazach w Krakowie. 

Centrum Kongresowe ICE Kraków będzie gościć nie tylko przedstawicieli branży Meetings Industry. Poza wydarzeniami z obszaru turystyki biznesowej, w Centrum odbywać będą się również imprezy kulturalne, w tym także te, których odbiorcami są najmłodsi widzowie. Już w grudniu tego roku zapraszamy na dwa wyjątkowe spektakle: Piękna i Bestia ON ICE oraz Królewna Śnieżka ON ICE – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, będącego operatorem Centrum Kongresowego. W Sali Audytoryjnej specjalnie na te pokazy, powstanie prawdziwe lodowisko, na którym wystąpią profesjonalni łyżwiarze. ICE Kraków to budynek spełniający najwyższe standardy, dlatego możemy gościć w nim tak zaawansowane technologicznie widowisko. Ograniczeniem w organizacji eventów jest tylko nasza wyobraźnia! – tłumaczy dyrektor Helbin.

Po wielkim zeszłorocznym sukcesie przedstawienia Peter Pan ON ICE, Wild Rose UK Production powraca do Polski z dwoma widowiskami: nowym znakomitym show – Królewna Śnieżka ON ICE oraz Piękna i Bestia ON ICE. Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją.

Całość przedstawienia Królewna Śnieżka ON ICE scalona jest przepiękną muzyką autorstwa Silvio Amato. Historia pięknej królewny dostarcza najmłodszym widzom niezapomnianych wrażeń. Cudowne lodowe widowisko zachwyciło już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku dołączą do nich polscy widzowie. Drugie przedstawienie, Piękna i Bestia ON ICE potrafi natomiast naprawdę zahipnotyzować widzów. Mistrzowska choreografia została stworzona przez Giuseppe Arena, który przygotował ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2006 roku. Spektakl dopełnia piękna muzyka, którego autorem również jest Silvio Amato. Show można śmiało zaliczyć do najlepszych interpretacji tej urzekającej opowieści na świecie. Obydwa przedstawienia będzie można zobaczyć już w grudniu w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

Królewna Śnieżka ON ICE to opowieść o pięknej królewnie o cerze białej jak śnieg i włosach czarnych jak heban. Delikatna uroda Królewny Śnieżki wzbudza zachwyt wszystkich mieszkańców zamku, oprócz zazdrosnej macochy, która kilkakrotnie próbuje się jej pozbyć. Śnieżka ucieka więc z zamku i przypadkiem trafia do przyjaznej chatki siedmiu pracowitych drwali. Niedługo potem okrutnej macosze udaje się otruć piękną królewnę. W momencie kiedy wydaje się, że dla Śnieżki nie ma już nadziei, na ratunek przychodzi tajemniczy książę i przebudza królewnę ze snu. Bajka pokazuje, że dobro i szczerość zawsze zwyciężają, a przyjaźń stanowi jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka.

Z kolei Piękna i Bestia to wspaniała historia, która zauroczy każdego. Nieśmiertelny klasyk wśród baśni i opowiadań. Film animowany, który powstał na jego podstawie był pierwszym filmem rysunkowym nominowanym do Oscara. Został również okrzyknięty jednym z najlepszych musicali wszechczasów. Tym razem jednak nasze pociechy będą mogły wziąć udział w lodowym widowisku na żywo, które opowie im wzruszającą miłosną historię Pięknej i Bestii za pomocą doskonałego tańca i muzyki. Piękna i Bestia ON ICE to historia, która wzbudza wielkie emocje. W opowieści magia przeplata się z rzeczywistością, strach z tęsknotą, miłość z dramatem. Uczy, że za złe postępowanie i nieludzkie traktowanie innych może nas spotkać surowa kara, ale jednocześnie daje nadzieję, że każda wina może zostać odkupiona. Uczy również, że nie należy oceniać innych przez pryzmat ich powierzchowności.

Obydwa wydarzenia to widowiska przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklach są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tych produkcjach. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, dzięki czemu obydwa show są bardzo widowiskowe. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historie są łatwe do śledzenia nawet dla osób, które ich nie znają. Widowiska przenoszą widzów do bajecznego świata przyjaźni i miłości, którym dobro ostatecznie zwycięża. Spektakle zachwycą każdego widza, niezależnie od wieku. 

Królewna Śnieżka ON ICE
13.12.2014 – Kraków, ICE Kraków
godz. 14:30 i 17:30

Piękna i Bestia ON ICE
14.12.2014 – Kraków,
ICE Kraków
godz. 12:00 i 15:30

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.grupon.pl oraz w salonach Empik.

 

         

         

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych