Oferta wynajmu powierzchni komercyjnych w ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków to jeden z najwnowocześniejszych budynków w Krakowie.W obiekcie dostępne są lokale komercyjne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni. Szczegółowy opis każdej z nich można znaleźć klikając w grafiki, które zostały zamieszczone poniżej lub pobierając ofertę najmu w formacie PDF. 


CENTRUM KONGRESOWE ICE KRAKÓW

Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowane w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. Kraków, dzięki otwarciu Centrum Kongresowego, posiada infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski – prestiżowy obiekt, atmosfera miasta oraz niezwykle zróżnicowana oferta kulturalna, kulinarna i usługowo – handlowa. W ICE Kraków znajdują się cztery sale, które dzięki standardowi wykonania oraz zastosowanym technologiom pozwalają plasować go pośród najlepszych obiektów tego typu w Europie Środkowej. Sala Audytoryjna gotowa przyjąć 2000 gości, Sala Teatralna – z 600 miejscami, Sala Kameralna dla 300 osób oraz Zespól Sal Konferencyjnych o powierzchni 500 metrów kwadratowych oraz parking dla 347 pojazdów. Dodatkowo Centrum Kongresowe dysponuje trzypoziomowym przeszkolnym foyer, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta i Zamek Królewski na Wawelu.

Centrum Kongresowe ICE Kraków to obiekt spełniający najwyższe standardy akustyczne. Rozwiązania technologiczne pozwalają plasować Salę Audytoryjną wśród najlepszych sal koncertowych w Polsce. Elementy architektury wnętrza są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz przede wszystkim wpływają na komfort odbierania muzyki. Autorami rozwiązań z zakresu akustyki są światowej klasy specjaliści, z powodzeniem realizujący projekty najlepszych teatrów muzycznych świata. 


  • Lokale do samodzielnego wykończenia i zaaranżowania - stan surowy zamknięty
  • Konieczność uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz sposobu wykonywania prac z Operatorem ICE Kraków
  • Pozostałe warunki techniczne oraz wytyczne budowlane można uzyskać u Operatora ICE Kraków.

KONTAKT:
Piotr Krążała
Tel.: 513 099 614
@: pkrazala@biurofestiwalowe.pl

​POBIERZ OFERTĘ W FORMACIE PDF

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych