Noworoczna ofensywa ICE Kraków!

Targi to najlepsza okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami branży spotkań. Przedstawiciele ICE Kraków w trakcie osobistych rozmów z potencjalnymi kontrahentami będę przedstawiać ofertę Krakowa i Centrum Kongresowego ICE Kraków w zakresie turystyki biznesowej.

W dniach 18-19 stycznia bieżącego roku osoby odpowiedzialne ze sprzedaż w ICE Kraków przebywają, po raz pierwszy, na targach Europe + Asia Event Forum (EFEA) w Petersburgu. To kontynuacja rozpoczętej w tamtym roku współpracy, dzięki której przedstawiciel ICE Kraków został zaproszony na wydarzenie w roli eksperta i prelegenta. W tym roku współpraca zostala rozszerzona - to wyjątkowa okazja do spotkania z klientami ze wschodniej części Europy oraz Azji Zachodniej. 

Równolegle sprzedawcy promują Centrum Kongresowe ICE Kraków w Lublanie podczas targów CONVENTA - wydarzenia dla przedstawicieli przemysłu spotkań, organizatorów imprez oraz reprezentantów branży incentive travel w Ljubljana Exhibition and Convention Centre. 

Działania te wpisują się w strategię marketingowa ICE Kraków na lata 2017 - 2020, której jednym z założeń jest pozyskiwanie międzynarodowych wydarzeń stowarzyszeniowych dla Krakowa i Malopolski.


Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych