NOWA KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I MARKETINGU ICE KRAKÓW

Centrum Kongresowe ICE Kraków, wybrane najlepszym centrum kongresowym Nowej Europy 2015 (MEETINGS STAR AWARD 2015), z nowym kierownikiem Działu Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków. Monika Nahirny, która związana jest krakowskim centrum kongresowym od samego początku, zastąpi na tym stanowisku Katarzynę Aleksandrę Ochocką 1 kwietnia br. Operatorem ICE Kraków jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Monika Nahirny od lat jest związana z branżą turystyczną. Zaczynała od pracy w małych butikowych hotelach w Krakowie, później przez 4 lata pracowała w dziale sprzedaży dla grupy hotelowej Moran Hotel s w Dublinie w Irlandii. Po  powrocie do Krakowa, rozpoczęła pracę w Krakowskim Biurze Festiwalowym w dziale InfoKraków, skąd awansowała do Działu Sprzedaży Centrum Kongresowego ICE Kraków, którego KBF jest operatorem. Przez ponad dwa lata pracy w Dziale Sprzedaży uczestniczyła w licznych szkoleniach branżowych takich jak ICCA RSMP, które daje wyjątkową możliwość powiększenia swoich kwalifikacji w takich dziedzinach jak: działania sprzedażowe, marketingowe oraz w pozyskiwaniu klientów oraz bidowanie o międzynarodowe kongresy;  oraz AIPC Academy, którego jednym z najważniejszych celów jest poszerzenie wiedzy dotyczącej różnych aspektów działalności centrów kongresowych, między innymi współpracy z podmiotami międzynarodowymi, podejścia do funkcjonowania obiektu z punktu widzenia różnego rodzaju klientów (stowarzyszeniowych, korporacyjnych etc.), zaprezentowanie najnowszych trendów w działalności obiektów, CSR, współpracy centrów z otoczeniem bliższym i dalszym (lokalna społeczność, lokalne władze, alianse z innymi centrami, współpraca z innymi gałęziami biznesu), zaprezentowanie technik oraz startegii marketingowych i sprzedażowych, odpowiadania na potrzeby klienta i uczestników w oparciu o najlepsze praktyki w branży.

Jest profesjonalistą, która doskonale zna zasady funkcjonowania branży MICE oraz najnowsze trendy obowiązujące w przemyśle spotkań. Z ICE Kraków związana jest od niemal samego początku działalności – brała udział w pracach koncepcyjnych, dotyczących projektowania strategii rozwoju, sprzedaży i komunikacji jeszcze przed otwarciem obiektu. 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych