New Frontiers in Interventional Cardiology

Już po raz 18 w Krakowie zostaną zorganizowane warsztaty dla kardiologów. Impreza wraca do Centrum Kongresowego ICE Kraków już po raz trzeci.

Organizowane na początku grudnia warsztaty są doskonałym podsumowaniem roku w światowej kardiologii i kardiochirurgii oraz zapowiedzią nowości i przełomowych wydarzeń w kardiologii w kolejnym roku. To, co przyciąga uczestników to niewątpliwie perfekcyjnie dobrany program, demonstracyjne zabiegi z transmisją na żywo z polskich i zagranicznych sal zabiegowych i hybrydowych, ale przede wszystkim nowości i osiągnięcia technologiczne w kardiologii.

 - Każdy NFIC to pokazanie najskuteczniejszych i przełomowych metod leczenia na rok następny. Spotkanie zawsze odbywa się na koniec roku i wtedy analizujemy wszystkie najnowsze publikacje oraz innowacyjne terapie i technologie, które zostały wdrożone w Europie, w USA, ale też na innych kontynentach i analizujemy, co jest przydatne i możliwe do wprowadzenia dla polskiego pacjenta. Następnie na warsztatach prezentujemy te najnowsze techniki zabiegowe, obiecujące wyniki badań, które stanowią podstawę do wdrażania ich w kolejnym roku w każdej dziedzinie kardiologii - mówi prof. Dariusz Dudek, dyrektor warsztatów NFIC.

Szczegółowe informacje o programie będą dostępne już wkrótce na stronie organizatora: www.nfic.pl

 

New Frontiers in Interventional Cardiology

www.nfic.pl

6-8 grudnia 2017r.

Centrum Kongresowe ICE Kraków 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych