Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” z drugim przedstawieniem w ICE Kraków

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych i składa się z ponad 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii wyruszył na tournée ponad 250 razy. Członkowie zespołu objechali kilkanaście razy pięć kontynentów odbywając 12 500 koncertów, które łącznie widziało ponad 10 milionów widzów!

Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii zaś uznany był za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala - kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso, kiedy podnoszono kurtynę 11 razy.

Pomimo długiej historii istnienia Narodowego Baletu Gruzji podczas występów prezentowane są całkowicie nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych. To wszystko sprawia, że show jest jeszcze bardziej spektakularne.

Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny, bawiąc i szokując zarówno dzieci, jak i seniorów.Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” 
18.02.2017r.
Centrum Kongresowe ICE Kraków

Spektakle o godzinie 16.00 i 19.30


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych