Największe targi pracy i praktyk już 15 marca w Krakowie!

Absolvent Talent Days to największe wydarzenie w Polsce, poświęcone karierze studentów i absolwentów. Już 15 marca na największych targach pracy i praktyk w ICE Kraków, młodzi ludzie sptokają się z najbardziej prestiżowymi pracodawcami w Polsce!

Absolvent Talent Days organizuje przestrzeń kontaktu pomiędzy ponad największymi firmami z Polski i zagranicy, a tysiącami młodych ludzi, którzy szukają pracy. Dla studentów i absolwentów to świetna okazja do zorientowania się w ofertach i wymaganiach rynku, a może nawet znalezienia zatrudnienia.
 
Poznaj przepisy Kammela i Markowicza na sukces
 
Przed Tobą wybór ścieżki zawodowej? Nie wiesz, jak napisać CV, by zainteresować pracodawcę? A może chciałbyś sprawdzić się na próbnej rozmowie rekrutacyjnej? W czasie Absolvent Talent Days doświadczeni ludzie biznesu i rekruterzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Cennych rad i wskazówek udzielą przedstawiciele największych firm w Polsce, takich jak: BZ WBK, Capgemini, Electrolux, Peek&Cloppenburg czy Nokia. Gośćmi specjalnymi Absolvent Talent Days w Krakowie będą znane osobowości - Tomasz Kammel i Włodek Markowicz.

Włodek Markowicz został zaproszony na targi specjalne na życzenie użytkowników Facebooka, którzy wytypowali gwiazdę w sondzie zorganizowanej na wydarzeniu w portalu społecznościowym.

W czasie wydarzenia studenci i absolwenci będą mogli poznać oferty topowych firm, skonsultować swoje CV i sprawdzić się w rozmowie rekrutacyjnej. Przygotuj się na spotkanie z Twoim przyszłym pracodawcą – w czasie targów masz realną szansę na zdobycie pracy!

Do zobaczenia w ICE Kraków Congress Centre!
 
Absolvent Talent Days jest wydarzeniem bezpłatnym. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: ​ http://talentdays.pl​, gdzie można znaleźć szczegółowy program imprezy.
 
Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl​. Partnerem merytorycznym jest ABSL. Partnerem technologicznym jest Motorola. Partnerami wspierającymi zostali Motorola, Kaufland, State Street i Shell. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Rzeczpospolita, Eurostudent, Radio ESKA i TVN.


Kontakt dla mediów:
Gabriela Rakowska
Digital Content Manager Absolvent.pl
+48 733 888 771

ICE Kraków

15 marca 2016r.


 

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych