MPI podaje listę prelegentów i program konferencji EMEC 2015

Stowarzyszenie Meeting Professionals International (MPI) opublikowało informacje o tegorocznym programie konferencji  EMEC, która w dniach 1 - 3 lutego 2015 odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Przedstawiono listę kluczowych prelegentów, na której znaleźli się m.in. Mike Walsh oraz dr Alan Watkins.

Walsh - wizjoner, autor i dyrektor generalny, wystąpi na sesji otwarcia EMEC. Jego występ dotyczyć będzie sposobu budowania działalności na miarę XXI wieku. Podzieli się w nim przykładami z pierwszej ręki i przedstawi studia przypadku z całego świata oraz wyniki najnowocześniejszych badań. Dr Watkins - lekarz, neuronaukowiec i międzynarodowy ekspert w dziedzinie przywództwa i możliwości ludzkiego organizmu, zakończy konferencję swoją prezentacją poświęconą związkowi pomiędzy fizjologią, psychologią i sukcesem oraz ujawni, w czym tkwi sekret skutecznego przywództwa.

Na konferencji EMEC 2015, MPI umożliwi jej uczestnikom odkrycie nowych sposobów strategicznego rozwoju przedsiębiorstw, a także poznanie nowatorskich podejść do planowania spotkań i imprez. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem MPI, obiecuję, że po EMEC zechcesz dołączyć do naszego grona - powiedział Pierre Fernandez, starszy dyrektor ds. działalności MPI w Europie.

W trakcie EMEC 2015 odbędzie się około 50 sesji edukacyjnych organizowanych przez MPI, w tym warsztaty przed konferencjami, dogłębne analizy oraz 30-minutowe spotkania tematyczne, z których wiele pozwala na uzyskanie, tzw. punktów godzinowych („clock hours”) lub punktów kształcenia ustawicznego („continuing education units”). Wśród tematów spotkań znalazły się m.in. rozwój działalności, strategiczne zarządzanie spotkaniami, przywództwo, planowanie spotkań. Poniżej przedstawiono przykładowe pozycje z programu:

- Na rozstaju dróg: Wpływ bieżących trendów w branży spożywczej oraz przepisów unijnych w zakresie alergenów na branżę konferencyjną;

- Właściwa cena! Jak uzyskać optymalną cenę za oferowane produkty lub usługi?

- Od uczestnika biernego do aktywnego: Pomysły na aktywizację widza kluczem do udoskonalenia konferencji;

- Sztuka i mechanizm sprzedaży: Elementy składowe profesjonalnej sprzedaży.

Pozostałe atrakcje konferencji obejmują inaugurację programu Hosted Buyer (profesjonalny kupujący) oraz europejską premierę kursu MPI pozwalającego uzyskać certyfikat zgodności z wymogami dla konferencji w służbie zdrowia. Fundacja MPI organizuje ponadto 2 lutego spotkanie w Hard Rock Café w Krakowie. Zyski z tej imprezy poświęconej zbiórce pieniędzy i nawiązywaniu relacji biznesowych przekazane zostaną na prowadzony przez Fundację Fundusz Edukacyjny celem sfinansowania grantów i stypendiów dla europejskich członków MPI.

Aby dowiedzieć się więcej lub zarejestrować na EMEC 2015, odwiedź stronę: www.mpiweb.org/emec2015

MPI

Meeting Professionals International (MPI) to największe i najaktywniejsze ogólnoświatowe stowarzyszenie branży konferencyjnej. Organizacja oferuje nowatorskie i nowoczesne możliwości szkoleniowe i biznesowe oraz działa na rzecz promocji i rozwoju branży. Do MPI należy blisko 18 500 członków zrzeszonych w 70 oddziałach i klubach na całym świecie. Więcej informacji na temat organizacji i możliwości dołączenia do niej można uzyskać pod adresem: www.mpiweb.org.

 

Źródło: Meeting Professionals International

KONTAKT w sprawie EMEC 2015:
MPI
Sonya Thorpe Cobb
tel. 972-702-3098
e-mail: sthorpe@mpiweb.org

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych