MPI EMEC 2015 w ICE Kraków!

- Z dumą informujemy, że międzynarodowa konferencja stowarzyszenia MPI European Meetings and Events Conference w 2015 roku odbędzie się w Krakowie w nowopowstającym Centrum Kongresowym ICE Krakow. Oferta została przygotowana przy współpracy: Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, Krakow Convention Bureau, MPI Poland Club oraz Centrum Kongresowego ICE Krakow. To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, jak również doskonała okazja zaprezentowania się na rynku przemysłu spotkań. Jestem przekonana, że nasze miasto zachwyci organizatorów i uczestników wydarzenia, a nowoczesny obiekt, jakim jest ICE Krakow, spełni wszystkie ich oczekiwania. – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem Centrum Kongresowego ICE Krakow.

EMEC jest corocznym spotkaniem organizowanym przez Stowarzyszenie MPI, które zrzesza 24 000 planistów i organizatorów spotkań i wydarzeń biznesowych z 86 krajów całego świata. Dotychczas konferencja odbyła się w wielu europejskich miastach, a w 2012 po raz pierwszy w Europie Środkowej w Budapeszcie. Każdorazowo udział w niej bierze ponad 400 przedstawicieli branży przemysłu spotkań.  Jest to doskonała okazja do pozyskania dla Polski kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą przynieść dla naszego kraju wymierne korzyści. Poza wartością edukacyjną, EMEC jest wydarzeniem mającym na celu budowanie silnej marki kraju na arenie międzynarodowej.

MPI stawia na silne działania promocyjne każdego kraju - gospodarza,  w tym przypadku będą to: promocja Polski podczas poprzedzających EMEC 2015 najważniejszych targów branżowych: IMEX we Frankfurcie i IMEX America w Las Vegas oraz EIBTM w Barcelonie, ponadto działania podczas corocznego kongresu MPI World Education Congress. Dodatkowym atutem będzie obecność Polski w mediach społecznościowych stowarzyszenia, a także wykorzystanie MPI YouTube Channel do zamieszczenia filmów promocyjnych o Polsce. 

Wsparcia konferencji,  która w skali kraju będzie jedną z bardziej prestiżowych w roku 2015, udzielili: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Komisja Sejmowa ds. Kultury, Sportu i Turystyki, Miasto Kraków oraz Polska Organizacja Turystyczna.

- Bardzo cieszę się, że Polska będzie gościła konferencję MPI EMEC 2015. Będzie to doskonała okazja pokazania na rynku przemysłu spotkań, że Polska jako stosunkowo młody kierunek, jest gotowa na przyjęcie tego prestiżowego wydarzenia i doskonale poradzi sobie z jego organizacją. – mówi Krzysztof Celuch, Kierownik PCB POT.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych