Mike + The Mechanics zagrają 3 września w ICE Kraków!

Sprzedali ponad 10 milionów płyt na całym świecie i nagrali takie hity jak Silent Running, All I Need Is A Miracle, Word Of Mouth, Another Cup of Coffee i oczywiście niezapomniany Over My Shoulder. W 2017 roku Mike + The Mechanics obchodzą 32-lecie na rynku muzycznym. W Polsce zagrają w ramach trasy promującej najnowszy album LET ME FLY.

Mike Rutherford ma teraz powód do radości – nadchodzący album wydobywa to co najlepsze w Mike + The Mechanics: pisanie piosenek i afirmacja życia.

Let Me Fly jest przepełniona radością, która definiowała zespół od początku istnienia i opowiada, jak zawsze, o wielu bohaterach, niekoniecznie idealnych, jak np. o kobieciarzu z pierwszego singla Don’t Know What Came Over Me z nowego albumu. 

Posłuchaj pierwszego singla!

 

Prace nad Let Me Fly rozpoczęły się już podczas trasy z 2011 roku promującej krążek The Road – pierwszy krążek nagrany w aktualnym składzie: Mike Rutherford (gitara/bas), Luke Juby (klawisze), Gary Wallis (perkusja), Anthony Drennan (gitara) oraz wokaliści: Andrew Roachford i Tim Howar.


Rozkład godzinowy:

18.00 – wejście

19.15 – Ben McKelvey

20.10 – Mike+The Mechanics

*Podane godziny mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.


Mike + The Mechanics
3 września 2017, ICE Kraków 

Bilety w cenie od 199 zł w sprzedaży od piątku 24 marca o 10.00 na LiveNation.pl


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych