McMaster International Review Course in Internal Medicine

Światowej sławy eksperci medycyny zbiorą się ponownie w Krakowie,  aby przedstawić najnowsze i istotne dla codziennej praktyki trendy. McMaster International Review Course Internal Medicine odbędzie się w dniach 12-13 maja  2017 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Szeroki wachlarz zagadnień będzie analizowany w trakcie wykładów i dyskusji panelowych wygłoszonych przez ponad 30 wybitnych ekspertów z Ameryki Północnej i Europy. Z prezentowanej wiedzy skorzystają lekarze różnych specjalności - interniści, specjaliści z poszczególnych dziedzin interny, lekarze szpitalni i rodzinni oraz lekarze w trakcie specjalizacji, a także studenci medycyny.

Wszystkie wykłady i dyskusje będą tłumaczone symultanicznie z języka angielskiego na język polski.

W 2016 roku MIRCIM zgromadził ponad 500 uczestników z blisko 30 krajów, od Kanady, przez kraje Europy i Bliskiego Wschodu, po RPA, Koreę Południową i Nową Zelandię. Ogromna różnorodność tematów sprawia, że McMaster to wyjątkowo bogate doświadczenie edukacyjne przygotowujące do wyzwań stojących przed współczesnym lekarzem.

McMaster International Review Course in Internal Medicine to efekt współpracy wydawnictwa Medycyna Praktyczna i McMaster University.

 

McMaster International Review Course in Internal Medicine

www.empendium.mp.pl

12-13 maja 2017r.

Centrum Kongresowe ICE Kraków  

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych