McMaster International Review Course in Internal Medicine

W dniach 5 - 6 czerwca 2015 roku w ICE Kraków odbędzie się międzynarodowy kurs doskonalący z zakresu chorób wewnętrznych - McMaster International Review Course in Internal Medicine.

Na dwudniowy program składają się wykłady światowej rangi specjalistów z poszczególnych dziedzin chorób wewnętrznych – autorów publikacji w najbardziej prestiżowych czasopismach medycznych i powszechnie stosowanych wytycznych postępowania.

Celem kursu jest przekazanie aktualnej wiedzy opartej na zasadach EBM, nieodzownej w codziennej praktyce lekarskiej. Szeroki wachlarz zagadnień poruszanych w trakcie wykładów i paneli dyskusyjnych z pewnością zainteresuje nie tylko internistów, lecz również lekarzy węższych specjalności, lekarzy rodzinnych i rezydentów.

Na uczestników kursu czekają także dodatkowe atrakcje, m.in. wyjątkowy koncert laureata Grammy Award w kategorii Best Large Jazz Ensemble. Night in Calisia to studyjny album Randy’ego Breckera I Włodzimierza Pawlika z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka.

Organizatorzy: Medycyna Praktyczna wspólnie z McMaster University (Hamilton, Kanada) oraz Towarzystwem Internistów Polskich i Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

5-6 czerwca 2015
ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

Więcej informacji oraz program kursu: TUTAJ lub po klinięciu na grafikę poniżej.

 

 

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych