Małopolska gala Szlachetnej Paczki 2016

SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Inicjatywa ma charakter ogólnopolski, i jak żadna inna akcja charytatywna, łączy działania setek tysięcy osób. Małopolska gala Szlachetnej Paczki odbędzie się 6 lutego w ICE Kraków. Startujemy o 18.00!

Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Projekt ten dociera do prawdziwej biedy – tej ukrytej, a nie tej, która krzyczy i żąda pomocy. Takiej, dla której kontakt z wolontariuszem i pomoc materialna stają się impulsem do zmiany. Celem Szlachetnej Paczki jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę i motywację.

Gala Szlachetnej Paczki łączy w sobie historie wszystkich ludzi, którzy otrzymali pomoc, oraz działania wszystkich zaangażowanych w akcje. Uczestnicy będą wspólnie świętować 15-lecie działalności i wspominać sukcesy z XV edycji Paczki. Nie zabraknie również występów artystycznych i innych atrakcji.

ICE Kraków

6 luty 2016r.

godz. 18.00

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych