LIDER MAŁOPOLSKI 2014 dla ICE Kraków!

31 marca 2015 w Sali Kameralnej Centrum Kongresowego ICE Kraków odbyła się uroczysta gala wręczenia tytułów LIDER MAŁOPOLSKI. Nasz obiekt  został wyróżniony tytułem "Najlepsze Przedsięwzięcie Roku 2014 w Małopolsce" przyznanym przez Kapitułę Stowarzyszenia Gmin i Powiatów w Małopolsce. 

Kapituła plebiscytu w uzasadnieniu podkreśliła, iż ICE Kraków jest jednym z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych centrów kongresowych Europy (...), dzięki temu, że spełnia wymagania międzynarodowych organizacji kongresowych oraz najwyższe standardy, pozwalające na organizację w Krakowie konferencji, koncertów, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych, w których może uczestniczyć ponad 3000 gości. Według Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski lokalizacja Centrum oraz możliwości jakie stwarza obiekt wpłyną na utrwalenie pozycji Krakowa jako ośrodka turystyki biznesowej.

Centrum Kongresowe ICE Kraków to inwestycja, która promuje miasto Kraków i region Małopolski nie tylko na arenie krajowej, ale również i na międzynarodowej. Jeszcze przed inauguracją działalności Centrum zebrało pozytywne recenzje. Na taki sukces trzeba pracować przez lata, a nawet dekady. Od uroczystej inauguracji aż do zakończenia roku podczas balu sylwestrowego ICE Kraków działało przez ponad 70 dni, podczas których kalendarz wydarzeń został niemal całkowicie wypełniony. Zaowocowało to realizacją łącznie 51 imprez. Podczas pierwszego kwartału swojej działalności Centrum odwiedziło 61 000 osób - te liczby obrazują, jak wielka jest potrzeba istnienia takiego obiektu.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski w ramach Konkursu Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - LIDER MAŁOPOLSKI corocznie wyróżnia najważniejsze inicjatywy o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, tożsamości edukacji, jakości życia mieszkańców, inwestycje infrastrukturalne, ekspansywne firmy z Małopolski z nowymi technologiami, stwarzające nowe miejsca pracy.

Operatorem i zarządcą Centrum Kongresowego ICE Kraków jest Krakowski Biuro Festwialowe.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych