Krakowskie inwestycje na ITM Warsaw

Już za trzy dni (czwartek, 24 stycznia), w warszawskim Centrum Expo XXI rozpocznie się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw. Tak jak rok temu, będą na nich obecni przedstawiciele ICE Kraków wraz z Krakow Convention Bureau. Tym razem współtworzymy jednak coś specjalnego, co rozszerzy nasz udział w targach. Drugiego dnia targów (piątek, 25 stycznia) o godzinie 14.30 zapraszamy do Sali B w Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) na panel zatytułowany Nowe inwestycje w Krakowie szansą dla branży MICE. Targi ITM Warsaw potrwają do 26 stycznia.


ITM Warsaw wraz z towarzyszącym ITM Business Tourism to szansa dotarcia do dwóch niezwykle ważnych grup docelowych: buyersów (osób odpowiedzialnych za zakup usług turystyki biznesowej) z Polski i zagranicy oraz gości biznesowych - potencjalnych partnerów w biznesie w tym do najbardziej atrakcyjnej grupy docelowej: korporacyjnych meeting plannerów, których w stolicy jest najwięcej w całym kraju .

Z myślą o nich, oprócz obecności na stoisku organizujemy panel dyskusyjny Nowe inwestycje w Krakowie szansą dla branży MICE (piątek, 25 stycznia, godz. 14.30, Sala B w Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14). Swoje prezentacje przedstawią podczas niego przedstawiciele ICE Kraków, Międzynarodowego Centrum Targowo Kongresowego Expo Kraków oraz Hali Widowiskowo-Sportowej w Czyżynach. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego o budowanych w grodzie Kraka obiektach. Panel poprowadzi prezes SKKP Piotr Wilczek, a specjalnym gościem będzie Małgorzata Przygórska-Skowron, nowa kierownik Krakow Convention Bureau.


Przypominamy, że Centrum Kongresowe ICE  Kraków powstaje przy Rondzie Grunwaldzkim w Krakowie. Jesienią tego roku budowa osiągnie stan surowy zamknięty, a później pozostanie już tylko wyposażyć i uruchomić obiekt. Intensywna, trwająca od trzech lat, promocja ICE Kraków przynosi efekty: obiekt jest coraz bardziej rozpoznawalny, dzięki czemu wzrasta liczba rezerwacji na duże konferencje.

Program Panelu Nowe inwestycje w Krakowie szansą dla branży MICE

Moderator – Piotr Wilczek, Prezes SKKP

  1. ICE Kraków – Tomasz Warchał, Krakowskie Biuro Festiwalowe
  2. Expo Kraków – Katarzyna Marciszyn, Targi w Krakowie
  3. Hala Widowiskowo-Sportowa – Agnieszka Frankowska, Krakowskie Biuro Festiwalowe
  4. Krakow Convention Bureau – Małgorzata Przygórska-Skowron, Krakow Convention Bureau, Urząd Miasta Krakowa

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych