Kraków światową stolicą nasiennictwa - World Seed Congress 2015

W dniach 25-27 maja w ICE Kraków będzie gościć Międzynarodowy Kongres Nasienny. W odbywającej się co roku imprezie bierze udział ok. 1500 uczestników z całego świata. Wydarzenie gościło już w Indiach, Niemczech, Chile, Danii, Nowej Zelandii, Republice Czeskiej, Turcji i Kanadzie, a dzięki staraniom polskich członków ISF to wielkie międzynarodowe wydarzenie odbędzie się w Polsce.

Dzielenie się pasją do natury jest tematem przewodnim wydarzenia inspirującym do wymiany informacji i aktywnego uczestnictwa w kongresie.

Dzielenie się jest aktem przyjaźni, dobrym miejscem na biznes, emocjami…

Pasja pochodzi z serca, przynosi inspiracje, tworzy relacje…

Natura jest cząsteczkami i kolorami. To ludzie i osiągnięcia. Natura jest życiem!

Kraków odwiedzą przedstawiciele firm i instytucji nasiennych z całego świata. Będzie to świetna okazja do dyskusji nad bieżącymi problemami światowego nasiennictwa. Jednym z tematów rozmów będzie handel nasionami między Stanami Zjednoczonymi i Unią Europejską. Poza tym odbędą się rozmowy o sprawach poszczególnych sekcji ISF, które zajmują się określonymi gatunki, chorobami rośli i wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w nasiennictwie.

Kongres to także targi, na których będą prezentować się wystawcy z całego świata. Będzie to szansa na nawiązanie kontaktów handlowych i długotrwałej współpracy z odbiorcami zagranicznymi. Jest to szczególnie ważny aspekt dla polskich firm.

Szczegółowe informacje na stronie kongresu – TUTAJ

Program kongresu TUTAJ

 

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych