Kontrowersje w psychiatrii 2017

Podobnie jak w poprzednich latach, sprawdzeni i cenieni eksperci przedstawią aktualną wiedzę podczas dziewiątej edycji „Kontrowersji w psychiatrii”. IX Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2017 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jak zapewniają organizatorzy - uczestnicy otrzymają wiele cennych praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy.

Dwudniowa konferencja organizowana przez czasopismo Medycyna Praktyczna - Psychiatria dotyczyć będzie zagadnień związanych z zaburzeniami snu, w tym u kobiet w ciąży, z powikłaniami psychofarmakologii osób w podeszłym wieku, a także ze stosowaniem leków, zwłaszcza w przypadku depresji, zaburzeń lękowych, z uzależnieniami od alkoholu, leków i nowych związków psychoaktywnych, jak również z prowadzeniem psychoterapii. Nie zabraknie wykładów z zakresu prawa, etyki i komunikacji. Praktyczne umiejętności będzie można zdobyć nie tylko wysłuchując wykładów, ale także uczestnicząc w dyskusjach i warsztatach.

Wyselekcjonowana problematyka, zaproponowana przez praktykujących specjalistów, pozwoli znaleźć rozwiązania dla trudności, z jakimi borykają się lekarze w codziennej pracy z pacjentami.

Zapraszamy do zapoznania się z programem na stronie www.szkolenia.mp.pl.

 

Kontrowersje w psychiatrii 2017

IX Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

www.szkolenia.mp.pl

21-22 kwietnia 2017r.

Centrum Kongresowe ICE Kraków 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych