Kongres Turystyki Medycznej

Jesienny Kongres Turystyki Medycznej będzie kontynuacją przeprowadzonego w ubiegłym roku pilotażowego Krakowskiego Kongresu Turystyki Medycznej. Celem obrad jest zbudowanie i spakietowanie oferty leczniczej, dostępnej w mieście, dla klienta zewnętrznego.

Turystyka medyczna - coraz bardziej popularna na całym świecie - może stać się również jedną ze specjalności Krakowa. Do wykorzystania potencjału medycznego w budowaniu turystycznego wizerunku miasta zachęca Prezydent Miasta Krakowa, Jacek Majchrowski, który uroczyście otworzył zeszłoroczną pierwszą konferencję. Kraków jest nie tylko kolebką polskiej medycyny, ale także liczącym się ośrodkiem rozwoju nauk medycznych - z rozbudowaną siecią wysokiej jakości usług medycznych, rehabilitacyjnych i uzdrowiskowych.

W dniach 12-13 października doświadczeni specjaliści z branży medycznej i turystycznej ponownie poruszą szerokie spektrum tematyczne. Przybliżą, między innymi, oczekiwania zagranicznych klientów oraz umiejscowią Polskę na europejskim rynku turystyki medycznej.  

 

Kongres Turystyki Medycznej

12-13 października 2017r.

Centrum Kongresowe ICE Kraków


Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych