Konferencje i kongresy w ICE Kraków!

W Centrum Kongresowe ICE Kraków, którego operatorem jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, odbywa się wiele konferencji, kongresów, wydarzeń biznesowych i naukowych. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat nadchodzących realizacji.


PARKING PODZIEMNY 

Pragniemy poinformować, iż od 2 kwietnia 2016 roku postój na PARKINGU PODZIEMNYM w Centrum Kongresowym ICE Kraków jest płatny. Koszt godziny postoju pojedynczego pojazdu wynosi 4 pln brutto.


Wprowadzane zmiany związane są z trendami w zarządzaniu centrami kongresowymi, które operator ICE Kraków czerpie ze wzorców pochodzących z krajów Europy Północnej oraz Zachodniej. Zgodnie z przyjętym modelem zarządzania przychody obiektu są dywersyfikowane i wynikają z najmu powierzchni oraz usług dodatkowych.


Wjazd do parkingu znajduje się po prawej stronie wejścia głównego, które zlokalizowane jest od strony ul. Barskiej. Po zjeździe z ulicy Marii Konopnickiej (skęt w kierunku Osiedla Podwawelskiego), prosimy o kierowanie się w prawo ulicą Barską. Goście wydarzeń odbywających się w ICE Kraków mogą korzystać również z wspomagających placów parkingowych znajdujących się w bezpośredniej okolicy Centrum Kongresowego. 

* UWAGA: Bilet koncertowy mogą wykupić jedynie uczestnicy wydarzeń kulturalnych - nie obowiązuje on na konferencje, kongresy, eventy marketingowe. 

 


Szczegółowy regulamin parkingu dostępny jest TUTAJ

Cennik parkingu dostępny jest TUTAJ


ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ. W pobliżu Centrum Kongresowego znajdują się przystanki obsługiwane przez linie autobusowe i tramwajowe. Szczegółowy rozkład:

  • przystanek Centrum Kongresowe ICE KLIKNIJ
  • terminal autobusowy Osiedle Podwawelskie KLIKNIJ

Poniżej znajdą Państwo mapę przedstawiającą lokalizację wjazdu do parkingu podziemnego.


FOLDER ICE KRAKÓW przedstawi Państwu część możliwości obiektu, a w zakładce KONTAKT znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące konferencji, kongresów i wydarzeń biznesowych.

 
 
 
 
 
 
 

 


MAPA PRZEDSTAWIAJĄCA LOKALIZACJĘ WJAZDU DO PARKINGU PODZIEMNEGO ICE KRAKÓW

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych