Konferencja Zarządzanie miejskimi obszarami funkcjonalnymi

Transport publiczny w obszarach miejskich, planowanie przestrzenne, polskie metropolie i wiele więcej tematów będzie poruszanych na konferencji  „Zarządzanie miejskimi obszarami funkcjonalnymi”, organizowanej przez Stowarzyszenie Metropolia Krakowska, która odbędzie się 8 września 2016r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Konferencję uroczyście otworzy Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski. W programie zaplanowano spotkanie z przedstawicielami Komisji Europejskiej, którzy przedstawią temat polityk miejskich. Po wprowadzeniu dotyczącym wyzwań związanych z zarządzaniem miejskimi obszarami funkcjonalnymi, konferencja podzielona zostanie na trzy części tematyczne. Pierwszej z nich nadano temat: „Zarządzanie transportem na miejskich obszarach funkcjonalnych”, kolejna to „Zarządzanie zagospodarowaniem przestrzennym w miejskich obszarach funkcjonalnych”, ostatnia zaś związana jest z zarządzaniem rozwojem miejskich obszarów.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja możliwa jest na stronie internetowej Stowarzyszenia Metropolii Krakowskiej, tam też znajdziemy pełny program spotkania. Uczestnikom zapewniono gorące napoje podczas przerwy kawowej oraz lunch.Zarządzanie miejskimi obszarami funkcjonalnymi
8 września 2016r.
Centrum Kongresowe ICE Kraków


Strona wydarzenia: www.konferencja.metropoliakrakowska.pl

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych