Koncert dla seniorów w ICE Kraków

W dniu 16 listopada o godzinie 11:00 Urząd Miasta Krakowa zaprasza krakowskich seniorów do Centrum Kongresowego ICE KRAKÓW ul. Marii Konopnickiej 17 Kraków. Podczas koncertu zaprezentują się: Krakowska Młoda Filharmonia – Orkiestra Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie pod dyrekcją Tomasza Chmiela oraz Chór I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie pod dyrekcją Ryszarda Źróbka.

W programie znajdą się m.in. utwory J.Straussa, muzyka musicalowa i filmowa. Dodatkowo będzie możliwość poznania historii ICE KRAKÓW i zapoznania uczestników koncertu z działaniami Centrów Aktywności Seniorów. Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach realizacji Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych

Bezpłatne zaproszenia na Koncert (maksymalnie 2 na jedną osobę) będzie można otrzymać od 5 listopada w siedzibach związku Emerytów i Rencistów, w Krakowskim Centrum Seniora os. Centrum C 10 (pok.2) i we wszystkich Centrach Aktywności Seniorów (tutaj wykaz) oraz w punktach informacji miejskiej InfoKraków:

  • ul. Św. Jana 2 - czynny codziennie w godz. 10-18,
  • pl. Wszystkich Świętych 2 (Pawilon Wyspiańskiego) - czynny codziennie w godz. 9-17,
  • ul. Powiśle 11 - czynny codziennie w godz. 9-17.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych