Kolejna edycja Youth in Leadership! w ICE Kraków

Jak być skutecznym liderem w dynamicznie zmieniających się czasach? Jak przygotować się na gwałtowny rozwój projektu i jak radzić sobie z niepowodzeniami? W jaki sposób przewodniczyć zespołowi, by z zapałem osiągał założone cele? Te i inne pytania będziecie mogli osobiście zadać najlepszym przywódcom z kraju i zagranicy, w tym m.in. Cezaremu Wójcikowi - Dyrektorowi Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, twórcy Center for Leadership i absolwentowi programów rozwoju przywództwa Harvardu. Konferencja odbędzie się 26 kwietnia w ICE Kraków. Partnerem wydarzenia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Cezary Wójcik - zaangażowany profesor, którego marzeniem jest stworzenie w Polsce światowej klasy uniwersytetu. Miejsca, w którym wybitni, młodzi Polacy kierujący się pozytywnymi wartościami będą realizować swój potencjał oraz tworzyć rozwiązania kreujące lepszą przyszłość. Cezary Wójcik to skarbnica wiedzy dla każdego, kto na co dzień stoi na czele organizacji, zarządza grupą ludzi, jest lub aspiruje do bycia ich liderem i marzy, by jego przedsięwzięcie zmieniło świat. 

Dzięki konferencji Youth in Leadership powstałej z inicjatywy Fundacji Flying Mind, już 25 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków, blisko 300 osób będzie miało możliwość osobistego spotkania i porozmawiania z Wójcikem oraz innymi, cenionymi liderami.

Na widowni Youth in Leadership zasiadają start-upowcy, założyciele dynamicznie rozwijających się organizacji NGO, zmieniający świat polskich uniwersytetów młodzi naukowcy i studenci, a także działacze lokalni. Osoby, które chcą kształcić w sobie umiejętności przywódcze. Aby zapewnić im najlepsze źródło wiedzy i inspiracji, co roku na scenę zapraszamy najlepszych liderów zarówno z Polski, jak i zza zagranicy. Ich pełna lista opublikowana zostanie już wkrótce na stronie internetowej inicjatywy – zapowiada Maciej Ujejski, organizator i pomysłodawca Youth in Leadership.

W tym roku każdy z uczestników będzie miał okazję wzięcia udziału w autorskich warsztatach Leadership 3D prowadzonych przez profesora Cezarego Wójcika. W trakcie dwugodzinnego szkolenia uczestnicy będą musieli skonfrontować się z realnymi sytuacjami, z jakimi prędzej czy później zmaga się każdy przywódca rozwijającej się instytucji. Przykłady zaczerpnięte prosto z Harvard Business School oraz otwarta dyskusja pod okiem Wójcika pobudzą młodych liderów do tego, by wspólnie wypracowali rozwiązania trudnych sytuacji, z którymi przyjdzie im się mierzyć.

Bycie liderem to niezwykle trudne wyzwanie. Każdy, kto świadomie stawia się w tej roli, musi liczyć się z tym, że nierzadko samotnie będzie zmagał się z trudnościami i odpowiedzialnością, spoczywającą  na jego barkach. Nasza konferencja to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim miejsce, w którym można zaczerpnąć energię i inspirację na kolejny rok wyzwań – dodaje Ujejski. 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZENIA: KLIKNIJ TUTAJ
Youth in Leadership po raz kolejny wsparł Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie. W tym roku do grona Partnerów Głównych dołączyło również Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Organizatorami projektu są Fundacja Flying Mind oraz Center for Leadership. 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych