Kobiecość niejedno ma imię - Be Pretty Fair w Krakowie

Kobieta, kobiecość, kobiece – 15 listopada te wyrazy będą wymieniane w różnych aspektach i kolejności. Tego dnia w ICE Kraków odbędzie się nowa, unikatowa impreza skierowana do kobiet aktywnych, w różnym wieku - Be Pretty Fair. To inicjatywa dla pań zainteresowanych trendami i nowinkami oferowanym im przez wystawców z różnych branż. Be Pretty Fair to mnóstwo nowości i ciekawostek ze świata kobiet zgromadzonych pod jednym dachem. 

- Inicjatywa jest adresowana przede wszystkim do Pań – wyjaśnia Anita Kijanka, jedna z organizatorek. W trakcie całego dnia zwiedzające będą mogły wziąć udział w przygotowanych prezentacjach, poznać różne marki adresujące swoją ofertę do kobiet – dodaje.

Kolejna z niespodzianek są ambasadorki targów, panie, które swoją postawą mogą motywawać, inspirować i dać wsparcie w realizowanych przez nas inicjatywach.

- Cieszymy się, że w gronie ambasadorek są kobiety reprezentujące różne środowiska: mamy m.in. wokalistka – Hanka Wójcik oraz redaktor magazynu Miasto Kobiet Aneta Ponda- mówi Anita Kijanka.

Na uwagę zasługuje także panel z udziałem pisarek. W trakcie godzinnej debaty  panie: Magdalena Zimniak, Manula Kalicka, Izabella Frączyk, Ewa Bauer, Lucyna Olejniczak i Agnieszka Walczak- Chojecka szukać będą odpowiedzi na pytanie czy literatura ma płeć. Rozmawiać też będziemy o rozwoju i promocji kobiet w środowisku pisarskim.

Wśród wystawców zobaczymy m.in. takie marki jak: Adore, Pure Jatomi Fitness, McArthur, Mydlarnia u Franciszka czy też EcoBeauty.

Dodatkowo wszystkie mamy będą mogły zabrać ze sobą swoje maleństwa. W specjalnie wyznaczonej strefie pracownicy firmy likeKonik zajmą się dziećmi, aby one mogły cieszyć się przygotowanymi atrakcjami.

Be Pretty Fair rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na targi jest płatny – bilety kosztują 5 zł. Udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

Program wydarzenia:

12:30-13:00 -Piękna bielizna to nie wszystko, ważne by była we właściwym rozmiarze - Adore.pl
13:00-14:00 - Debata -  Czy literatura ma płeć?
14:15 - 14:45 - Zrealizuj swój projekt! Crowdfunding - nowoczesna metoda finansowania przedsięwzięć - Agnieszka Płoska, Genesis sp. z o.o.
14:45 - 15:15 -Pielęgnacja biustu - Joanna Jędrys, dbajopiersi.pl
15:30 - 16:00 - Media moje życie - Aneta Ponda, Miasto Kobiet
16:00 - 16:30 - Muzyka - pasja i praca - Hanka Wójciak

Patronat medialny nad wydarzeniem objeły: Miasto kobiet (http://www.miastokobiet.pl/), Imperium Kobiet (http://www.ikmag.pl/), Law Quality Business (http://magazynlbq.pl/), Kobiece pasje (http://www.kobiecepasje.pl/), Moda i ja (http://modaija.pl/ ) Na obcasach (http://naobcasach.pl/), Business Women&Life (http://bizneszklasa.pl/), Biznes Klasa (http://bizneszklasa.pl/) i Golden Line (http://www.goldenline.pl/).

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych