Kibbutz Contemporary Dance Company w ICE Kraków!

Po wielu latach nieobecności, do Krakowa powraca legendarny zespół Kibbutz Contemporary Dance Company. Podczas tegorocznej edycji 26. Festiwalu Kultury Żydowskiej zaprezentuje spektakl „If At All” w reżyserii Ramiego Be’era. 


Kibbutz Contemporary Dance Company, któremu przewodzi Rami Be’er, jako choreograf i Dyrektor Artystyczny, to jeden z najbardziej uznanych zespołów tańca współczesnego na świecie. Wyjątkowe choreografie Be’era stały się znakiem rozpoznawczym zespołu zarówno w Izraelu, jak i poza jego granicami. Dzięki doskonałej technice, fizycznej odmienności i dynamicznej wrażliwości tancerzy, Kibbutz Contemporary Dance Company reprezentuje taniec izraelski najwyższej próby i regularnie występuje na największych światowych scenach i festiwalach.

If At All to poruszający spektakl, zbudowany wokół figuratywnych i abstrakcyjnych kręgów, zamkniętych form i otwartych struktur. To fizyczna przestrzeń w ruchu, w centrum której znajdują się różnorodne i zmieniające się relacje między ludźmi. W spektaklu została wykorzystana muzyka m.in. Volcano Choir, Nine Inch Nails, Massive Attack czy Ólafura Arnaldsa.


Spektakl odbędzie się 3 lipca, o godzinie 20.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków przy ul. Marii Konopnickiej 17 w Krakowie. 


Szczegółowe informacje o programie Festiwalu oraz biletach dostępne na stronie jewishfestival.pl


Współorganizator pokazu: ICE Kraków 


 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych