JUBILEUSZ 10-lecia Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

10 lat Filharmonii Dowcipu na scenie to jubileusz trochę skromny - w przeciwieństwie do peselu autorów . Nie mają najmniejszego pojęcia jak zbudować to widowisko... Które ze 140 skeczy muzycznych jakie napisali pokazać, o których zapomnieć, a może raz na zawsze rozstać się z kultowymi już żartami i zagrać same nowe rzeczy od miesięcy czekające w poczekalni. A co zagrają, będzie można przekonać się juz 28 października w ICE Kraków. 

Prawdopodobnie jak zwykle pójdą za instynktem, który podpowiada tak: „musimy zagrać taki dwugodzinny spektakl, żeby naszej publiczności nie zaczęły uwierać fotele, a owacje na stojąco, nie były spowodowane chęcią wyprostowania nóg i pretekstem do ucieczki w kierunku szatni”. Czyli koncerty 10-lecia muszą być takie same jak wszystkie prawie pięćset poprzednich widowisk.

Energetyczne, pełne zwrotów akcji, ze świetną muzyką, seksowną orkiestrą, cynicznym pianistą, żartami „tu i teraz”, lewitującym dyrygentem i masą pozytywnej energii. Takiej energii, która pozwoli na luzie przeżyć kolejnych parę miesięcy po koncercie. Filharmonia Dowcipu zna swą publiczność i wie, że kilku hitów publiczność nie odpuści, ale chcą też pokazać nowy cykl „Pamiątki z wakacji”, wrócić do muzyki latynoskiej i udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że cała muzyka światowa powstała dzięki nam Polakom, a zwłaszcza jednemu z nich… wiadomo dzięki któremu. Czekają więc Państwa dwie godziny hitów, kitów, mitów i godnej obrony rubieży polskiej myśli muzycznej nie-„ na kolanach”, ale…… na krzesełkach filharmonicznych. 

"Zabierzcie Państwo ze sobą swoje nastoletnie dzieci, obojętne czy jesteście objęci programem 500 plus czy nie."  - mówią organizatorzy. "Niech zobaczą na własne oczy, że muzyką można się bawić, a jak się rozejrzą dookoła i zobaczą pełną salę widzów, to zrozumieją, że i pożyć się da. Kiedyś pewien nastolatek powiedział nam po spektaklu :Nauczyłem się więcej w trakcie tych dwóch godzin, niż w ciągu czterech lat w szkole muzycznej” Dzisiaj – jak tylko ma wolne-gra z nami. Do zobaczenia."


JUBILEUSZ 10-lecia Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu
Centrum Kongresowe ICE Kraków
28 października 2017 r.
godzina: 17.00


Bilety dostępne również w sieci EMPiK i Media Markt oraz www.kulturairozrywka.pl


Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych