Jesienne Dzień Dobry ICE Kraków

Film, warsztaty kulinarne, malowanie twarzy i pokazy pierwszej pomocy – przed nami kolejna odsłona wydarzenia pod nazwą Dzień Dobry ICE Kraków. Zapraszamy do Centrum Kongresowego ICE Kraków w niedzielę 15 października w godzinach od 10.00 do 14.00. Udział jest bezpłatny, natomiast obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: www.evenea.pl.

Dzień Dobry ICE Kraków to okazja dla krakowskich rodzin do wspólnego spędzenia czasu . Centrum Kongresowe ICE Kraków otwiera się na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają: pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków, a także inne atrakcje takiej jak: malowanie twarzy, dyskoteka, warsztaty designu czy warsztaty kulinarne. Największą atrakcją dnia będzie pokaz filmu Walta Disneya, który od blisko dwudziestu dwóch lat uczy najmłodszych odróżniać dobro od zła. Projekcje filmu wyjątkowo planujemy w dwóch odsłonach: pierwsza od godz. 10:00, druga od godz. 12:00.

„Wydarzenie to nie tylko masa atrakcji dla najmłodszych ale, także wspaniała okazja do zwiedzenia budynku ICE Kraków” - mówi Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora ds. marketingu Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. - „Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego spaceru po obiekcie, który poprowadzą pracownicy Sieci Informacji Turystycznej InfoKraków. Zwiedzający zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują na nie wcześniejsze zapisy dostępne od piątku (22 września) pod adresem: www.evenea.pl.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych