Informacje organizacyjne dla gości koncertów sylwestrowych w ICE Kraków

Informacje organizacyjne dla gości koncertów sylwestrowych w ICE Kraków : Od Wiednia do Nowego Yorku w Sali Audytoryjnej oraz Wielkiego Koncertu Straussowskiego Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO w Sali Teatralnej.

  • Wielki Koncert Sylwestrowy: Orkiestra Straussowska OBLIGATO, który rozpocznie się w czwartek 31.12. o godz. 18.30 w Sali Teatralnej, organizator: Agencja Artystyczna Violin & Piano: wejście główne (od strony ul. Barskiej) oraz parking (poziom -1) zostaną otwarte na godzinę przed imprezą, tj. o godz. 17.30. Gości przybyłych na koncert zapraszamy do następujących stanowisk szatni: I-K. Zakończenie koncertu planowane jest około godz. 22.00.
  • Koncert Sylwestrowy Od Wiednia do Nowego Yorku, który odbędzie się w czwartek 31.12. o godz. 20.00 w Sali Audytoryjnej, organizator Orkiestra Akademii Bethovenowskiej: wejście główne (od strony ul. Barskiej) oraz parking (poziom -2) zostaną otwarte na 2 godziny przed imprezą, tj. o godz. 18.00. Gości przybyłych na koncert zapraszamy do następujących stanowisk szatni: A-F. Zakończenie koncertu planowane jest ok godz. 22.00.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą widowni oraz przedstawicielami organizatora wydarzeń, którzy będą do Państwa dyspozycji we foyer ICE Kraków tuż przed koncertami.


UWAGA: Organizatorzy koncertów sylwestrowych w ICE Kraków nie przewidują zabawy tanecznej / balu oraz wspólnego powitania nowego roku. Obiekt zostanie zamknięty dla publiczności o godznie 23.00. 


DOJAZD
Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Najbliższe przystanki znajdują się w odległości 50 m od Centrum Kongresowego ICE Kraków. W dniu koncertów parking dla gości będzie bezpłatny. 


MAPA przedstawiająca wjazd do parkingu podziemnego w ICE Kraków. Znaki zakazu wjazdu nie dotyczą gości posiadających bilety na koncerty sylwestrowe. Parking w dniu 31.12.2015 r. jest bezpłatny.


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych