Impact’17 Najważniejsze polskie wydarzenie poświęcone Economy 4.0

Przejście do gospodarki przyszłości to długotrwały i pracochłonny proces. Jego sukces jest zależny od umiejętnego połączenia silnego przywództwa, wyraźnej wizji i innowacyjnych technologii. Gospodarka 4.0, innowacyjne technologie i digitalizacja będą głównymi tematami kongresu Impact’17, który odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca w Krakowie, gromadząc ponad 5000 uczestników.

Ekonomia 4.0 to alternatywne określenie czwartej rewolucji przemysłowej. Dostosowanie gospodarki do realiów cyfrowego świata to wielkie wyzwanie zarówno dla przedsiębiorców, którzy chcą utrzymać się na rynku, jak też dla instytucji państwowych, które muszą nadążyć za zmieniającym się światem.

Impact to praktyczne podejście do tematu szans i wyzwań jakie niesie ze sobą nowa rzeczywistość. Liczne bloki tematyczne obejmujące ponad 1000 kreatywnych sesji matchingowych pozwolą zrozumieć jak myślenie cyfrowe zmienia różne gałęzie przemysłu. Odkryj najciekawsze rozwiązania technologiczne w jednym miejscu - przestrzeni realnych działań łączących korporacje, startupy, ludzi nauki, przedstawicieli administracji publicznej oraz inwestorów.

Impact’17 Najważniejsze polskie wydarzenie poświęcone Economy 4.0

www.impactcee.com

31 maja i 1 czerwca 2017r.

Centrum Kongresowe ICE KrakówKontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych