II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC

CYBERSEC po raz pierwszy w Krakowie. Już 26-27 września 2016r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa. Strategiczne wyzwania cyberprzestrzeni Europy Środkowo-Wschodniej, cyberobrona państw NATO, cyberedukacja i cyberinnowacje to tylko część z zaplanowanych tematów.

Cyberproblemy to realne zagrożenie dla państw i milionów obywateli przynoszące m.in. olbrzymie straty finansowe. Celem bezpośrednich i pośrednich wrogich ataków staje się także sektor prywatny. Przypuszcza się, że ryzyko w cyberprzestrzeni z roku na rok będzie wzrastać. II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa to daleki krok przy podejmowaniu kluczowych decyzji w tym obszarze.

Do ICE Kraków zjadą się eksperci tej dziedziny z krajów będących liderami w cyberrozwiązaniach tj. Stany Zjednoczone, Kanada, Izrael ale także z całej Europy. Ponad 600 gości, w tym politycy,  przedstawiciele organizacji międzynarodowych, środowisk eksperckich, mediów i światowych liderów sektora prywatnego odwiedzi Małopolskę.

Efektem spotkania organizowanego przez Instytut Kościuszkowski będzie publikacja rekomendacji dla wzmocnienia cyberbezpieczeństwa Unii Europejskiej i NATO, a samo wydarzenie już zostało wyróżnione w prestiżowym rankingu Concise Courses jako jedna z pięciu najważniejszych konferencji cyberbezpieczeństwa w Europie.

Więcej informacji na www.cybersecforum.eu oraz na Twitterze pod hasztagiem #CSEU16.II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC
26-27 września 2016r.
Centrum Kongresowe ICE Kraków


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych