II edycja Konferencji TEST WELL - ABB Polska w ICE Kraków

Konferencja Test Well to wydarzenie dedykowane inżynierom jakości, menadżerom zespołów testowych, entuzjastom oprogramowania i programistom. Tegoroczna edycja odbędzie się 21 kwietnia 2015 roku w ICE Kraków. Temat przewodni to Build in quality.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do początkujących testerów, którzy chcą poznać sprawdzone praktyki, jak również do osób posiadających większe doświadczenie, które są zainteresowane alternatywnymi sposobami pracy. Test Well to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i szukania rozwiązań dla wyzwań związanych z testowaniem oprogramowania. W zeszłorocznej edycji Test Well, która odbyła się w Krakowie, wzięło udział ponad 200 uczestników.

Konferencja jest bezpłatna, rejestracja rozpoczyna się 8 kwietnia 2015 roku.

W roli prelegentów drugiej edycji wystąpią: Tom Gilb, Adam Jagocki, Agnieszka Gutowska, Mateusz Olejarka, Adam Roman, Wiktor Żołnowski, Michał Węgrzyn oraz Tomasz Bonior.

Więcej informacji oraz dokładny plan konferencji można znaleźć TUTAJ 

21 kwietnia 2015r.
ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

Organizator: Centrum Systemów Informatycznych ABB w Krakowie przy wsparciu merytorycznym Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych oraz Microsoft.

ABB (Asea Brown Boveri Group) – międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Od 25 lat ABB jest obecne także w Polsce – nie tylko jako synonim niezawodnych urządzeń, ale jako pracodawca i właściciel fabryk. Firmy ABB w Polsce zatrudniają łącznie około 3300 pracowników zlokalizowanych w oddziałach firmy, fabrykach i biurach sprzedaży na terenie kraju. Połowa produkcji polskich fabryk ABB trafia do niemal wszystkich krajów świata. Stale rosnący udział eksportu jest świadectwem najwyższej jakości oferowanych produktów.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych