ICE zostało wpisane do AIPC

International Conferencing and Entertainment (ICE) – powstające w Krakowie nowoczesne centrum kongresowe – jest już członkiem AIPC – międzynarodowego stowarzyszenia, którego celem jest wypracowywanie najlepszych praktyk związanych z zarządzaniem centrami kongresowymi. Na razie ICE otrzymał status „provisional member” – pełne członkostwo w AIPC zostanie potwierdzone tuż po zakończeniu budowy i uruchomieniu centrum.

W Brukseli trwa właśnie szkolenie w ramach AIPC Academy, w którym uczestniczą przedstawiciele ICE. Warsztaty i wykłady dotyczą m.in. zarządzania, marketingu, technik sprzedażowych, elektronicznych systemów zarządzania imprezami, finansów, rekrutacji i szkoleń dla pracowników.

Przypominamy, że ICE już od roku jest prezentowane na branżowych targach i spotkaniach w kraju i zagranicą. Przedstawiciele centrum opowiadali o obiekcie m.in. na warszawskich targach turystyki biznesowej Meetings Poland Expo oraz na targach turystycznych EIBTM w Barcelonie. Dotychczasowe działania promujące ICE zaowocowały już trzema rezerwacjami wynajmu w latach 2014 – 2015.

ICE położone w doskonałej lokalizacji (przy Rondzie Grunwaldzkim) zostanie uruchomione w 2014 r. Znajdą się w nim sale konferencyjne, audytoryjne, scena teatralna, 2 pokoje wielofunkcyjne i 10 sal bankietowych, garderoby, centrum prasowe i restauracje. To właśnie w ICE organizowane będą międzynarodowe konferencje, festiwale, koncerty, pokazy filmowe oraz inne wydarzenia kulturalne na wielką skalę.

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych