ICE partnerem TEDx Kraków

Osiemnastu prelegentów w czterech sesjach zaprezentuje się jutro (czwartek, 20 października) w Krakowie podczas międzynarodowego spotkania osobowości i liderów TEDx. Organizatorzy przewidują, że na widowni w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zasiądzie blisko 500 osób, głównie liderzy biznesu, specjaliści ds. technologii, a także działacze i wizjonerzy. Partnerem Wydarzenia, które już po raz drugi odbędzie się w Krakowie, jest Centrum Kongresowe ICE Kraków.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji TEDx Kraków są m.in.: Zbigniew Pełczyński- emerytowany profesor Oxfordu i założyciel Fundacji im. Stefana Batorego, Edward Lucas - redaktor działu międzynarodowego magazynu The Economist, krakowska artystka Cecylia Malik i Agata Wilam - założycielka Uniwersytetu Dzieci.

Przypomnijmy, że spotkania TEDx odbywają się co roku w największych miastach na świecie. Są miejscem prezentacji innowacyjnych projektów związanych z lokalnymi społecznościami, wymiany opinii, a także dyskusji o trendach i mobilizacji do aktywnego i twórczego działania. W zeszłorocznej - pierwszej krakowskiej edycji konferencji - uczestniczyło ponad 500 osób, a ponad 16 000 - oglądało internetową transmisję wydarzenia.

Więcej informacji na: http://tedxkrakow.com/tedx

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych