ICE Kraków sponsorem Meetings Week Poland!


Meetings Week Poland to największa cykliczna impreza w polskiej branży spotkań. Co roku gromadzi kilkaset osób, zarówno spośród dostawców branży, ale także jej zleceniodawców. W tym roku odbywa się w dniach 14-18 marca w Warszawie. ICE Kraków jest oficjalnym sponsorem tego wydarzenia.

Celem organizatorów Meetings Week Poland - Stowarzyszenia Branży Eventowej, Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI Poland, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, Site Poland, Poland Convention Bureau POT, Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, magazynu „The Warsaw Voice” i portalu Meetingplanner.pl, jest pokaz skali w jakiej działa branża spotkań w Polsce, a także jej znaczenia dla gospodarki.

Meetings Week Poland dzięki swojemu rozmachowi skupia w jednym czasie i miejscu osoby z całego środowiska, dając okazje do wyrażenia opinii istotnych dla przyszłości profesjonalistów, odpowiadających za realizację różnego rodzaju wydarzeń, konferencji i kongresów.

Każdego roku zakres wydarzenia oraz liczba uczestników wzrasta. W roku imprezę ma odwiedzić około 1000 interesariuszy branży spotkań.

Obecność wizerunkowa ICE Kraków jako sponsora jest bardzo istotna, ponieważ w jednym miejscu spotyka się spore grono potencjalnych klientów ICE Kraków, które to grono będzie miało okazję poznać obiekt i jego możliwości. 

ICE Kraków po raz kolejny zaprezentuje się jako obiekt aktywny w branży, włączający się w nowe inicjatywy i wspierający je. 

Nad Meetings Week 2016 objął honorowy patronat Minister Sportu i Turystyki.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych