ICE Kraków przystankiem na polskiej trasie Glenn Miller Orchestra!

Już 20 grudnia 2015 roku, najbardziej pożądana kapela swingowa na świecie zagości w Centrum Kongresowym ICE Kraków! Orkiestra Glenna Millera zawsze zapełnia sale koncertowe po brzegi i już wkrótce rozkołysze widzów także w Krakowie!

Zespół został okrzyknięty najpopularniejszą big-bandową grupą na świecie. Mają na koncie wspólne występu z m.in. Frankiem Sinatrą, Johnnym Desmondem czy Erikiem Delaneyem. Orkiestra Glenna Millera zawsze zapełnia sale koncertowe po brzegi i już wkrótce rozkołysze widzów w całej Polsce! Zespół wykona znane i uwielbiane przez publiczność utwory: Moonlight SerenadeIn the MoodTuxedoJunction, Chattanooga Choo Choo czy I've Got a Gal in Kalamazoo i wiele innych. W ICE Kraków zagrzmią rasowym swingiem już w grudniu!

Historię grupy tworzy wieloletnia działalność koncertowa oraz osiągnięcia budzące zazdrość artystycznego świata. O ich prestiżu świadczą ogromna ilość hitów na listach przebojów, kolaboracje ze słynnymi artystami, oraz fakt, że odbyli czterdzieści światowych tras koncertowych, na które bilety zostały wyprzedane w ciągu jednego dnia! Jest jedyną orkiestrą, która daje blisko trzysta koncertów rocznie, odwiedzając najodleglejsze zakątki świata.

20 grudnia 2015
18.00
ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

Organizator: Makroconcert
Bilety są dostępne TUTAJ

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych