ICE Kraków po raz kolejny na Targach w Barcelonie!

Już w najbliższy wtorek (27 listopada) w Barcelonie rozpoczynają się Targi EIBTM - jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w kalendarzu przemysłu spotkań. Po raz kolejny, do stolicy Katalonii zjadą wystawcy i biznesmeni z całego świata, co pozwoli nawiązać nowe kontakty i poznać najbardziej aktualne trendy w branży. Tętniąca życiem Barcelona zmieni się na kilka dni w światowe centrum sektora MICE.

W jubileuszowych 25. targach weźmie udział ponad trzy tysiące wystawców. Wśród nich nie mogło zabraknąć przedstawicieli ICE Kraków, którzy wspólnie z Krakow Convention Bureau oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego będą promować region i jego stolicę kampanią Kraków. Małopolska. Scenery for Meetings. Trzydniowe targi potrwają EIBTM potrwają do 29 listopada. Zapraszamy na stoisko nr. i551!

Udział w targach to ukoronowanie tegorocznych działań promocyjnych realizowanych  w ramach projektu Promocja turystyki biznesowej w Małopolsce na rynkach zagranicznych dofinansowanego z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 i zbierającego dobre recenzje od branży, a także  - co najważniejsze -  przynoszącego już na tym etapie wymierne rezultaty przemysłowi spotkań w Krakowie i Małopolsce.

Przypominamy, że w tym roku odbyły się już dwa spotkania promocyjne w ramach projektu Kraków. Małopolska. Scenery for Meetings: pierwsze w Sztokholmie, drugie w Oslo. Intensyfikację działań zaplanowano w przyszłym roku. Przedstawiciele ICE Kraków wezmą udział w targach EMIF (The European Meeting Industry Fair) w Brukseli (marzec), CONFEX w Londynie (19-21 marca), Meedex w Paryżu (3-4 kwietnia) oraz IMEX Frankfurt (21-23 maja).

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych