ICE Kraków nominowane w konkursie Kryształy PR-u

Najlepsza kampania w mediach społecznościowych – to kategoria konkursu Kryształy PR-u, w którym Centrum Kongresowe ICE Kraków zostało nominowane za działalność w Social Media. Plebiscyt jest organizowany w ramach konferencji PR w Samorządzie i Administracji.

Integralną częścią konferencji jest konkurs Kryształy PR-u, w którym mogą brać udział wszystkie Jednostki Samorządów Terytorialnych oraz Administracji Państwowej, a także spółki samorządowe. Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych jednostek za inspirowanie kreatywnych działań i rozwiązań.

W tegorocznej edycji konkursu zgłoszenia przyjmowane były w 6 kategoriach:

  1. Najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych
  2. Najlepszy film promocyjny
  3. Najlepsza promocja projektów unijnych
  4. Najlepsza kreatywna kampania promocyjna
  5. Najlepsza gazeta miejska/biuletyn
  6. Najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

W kategorii najlepsza kampania w mediach społecznościowych nominowani zostali:

Centrum Kongresowe ICE Kraków aktywnie działa w mediach społecznościowych już od kilku lat, mimo że inaugracja działalności miało miejsce 16 paździerinka 2014 roku. Na portalu Facebook jeszcze przed otwarciem obiektu można było obserwować postępy budowy oraz działania zespołu, mające na celu promowanie Centrum. Obecnie za pośrednictwem tego medium można śledzić bieżące funkcjonowanie instytucji oraz wydarzenia odbywające się w ICE Kraków, a także poznać szerszy kontekst działalności lokalnej branży spotkań. Aktywność zespołu odpowiedzialnego za wizerunek obiektu została również doceniona w konkursie profesjonalistów branży PR – PROTONY 2015 oraz podczas Social Media Convent 2015 – akcja promująca Centrum Kongresowe została zaprezentowana w konkursie Case Study Festival. Profil na Instagramie (konto ICE Kraków) śledzi obecnie ponad 1000 osób. Jest to jedno z najbardziej aktywnych kont centrów konferencyjno – kulturalnych w Polsce. Z materiałami video na platformie YouTube można zapoznać się na kanale operatora ICE Kraków, którym jest Krakowskie Biuro Festiwalowe. (kanał KBF)

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych