ICE Kraków na targach Confex w Londynie

 

19 marca w londyńskiej hali Excel rozpoczynają się targi turystyki biznesowej International Confex & Live Experience 2013 – London. W gronie wystawców pojawią się przedstawiciele Krakowa, a wśród nich przedstawiciel ICE Kraków. Obecność Krakowa i Małopolski na targach będzie kolejnym etapem projektu Promocja turystyki biznesowej w Małopolsce na rynkach zagranicznych, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 a stawiającym sobie za cel promowanie Małopolski jako destynacji dla organizacji spotkań biznesowych. Targi potrwają do 21 marca.

To już trzydziesta edycja CONFEX’u. W tym roku w imprezie weźmie udział ponad 900 wystawców, dla których zaplanowano ponad 100 godzin darmowych seminariów. – To dla nas kolejna szansa na pozyskanie nowych kontaktów handlowych, które pozwolą nam systematycznie zapełnianiać centrum wydarzeniami, co z kolei przyczyni się do szybszego osiągnięcia przez obiekt rentowności – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które administruje ICE Kraków.

Przypominamy, że to już czwarte -po prezentacjach ICE Kraków w Sztokholmie, Oslo oraz na targach EIBTM w Barcelonie -  wydarzenie promocyjne w ramach projektu Kraków. Małopolska. Scenery for Meetings. Kolejne wydarzenia, podczas których będzie promował się ICE to paryski Meedex (3-4 kwietnia) oraz targi IMEX we Frankfurcie (21-23 maja).

Oprócz ICE Kraków na stoisku N241 będą promować się Kraków, Województwo Małopolskie, oraz Hotel Holiday Inn Kraków City Center.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych