ICE Kraków na Meeting & Incentive Europe Spring Forum 2014, Stambuł

Przedstawiciel ICE Kraków Congress Centre promował obiekt podczas Meeting & Incentive Europe Spring Forum 2014 w Stambule.

Jest to wydarzenie, podczas którego przedstawiciele branży Meetings Industry mogą spotkać najlepszych sprzedawców oraz dostawców usług dla branży MICE z całego świata! To doskonała platforma do rozwoju biznesu i poznania nowych trendów w środowisku.

Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w Turcji. Choć stolica znajduje się w Ankarze, to Stambuł, dzięki swojej lokalizacji na granicy dwóch kontynentów (Europy i Azji) jest konferencyjnym centrum kraju. Rozkwit turystyki biznesowej w ostatnich latach w tym regionie, jest skutkiem rozwoju bardzo zróżnicowanej bazy hotelowej a także licznych atrakcji związanych z bogatym podłożem kulturowym. Ogromne znaczenie ma również doskonała siatka połączeń lotniczych, dzięki którym do Stambułu można dostrzeć niemal z każdej cześci świata.   

Na Forum obecny był przedstawiciel ICE Kraków Congress Centre. W ciągu 3 dni trwania imprezy odbył blisko 60 spotkań biznesowych z profesjonalistami brażny spotkań. Mamy nadzieję, że niektórych już wkrótce będziemy mieć możliwość gościć w Krakowie!

zdjęcia: R. Strojnowski oraz Meeting & Incentive Forums

         

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych