ICE Kraków na ITM Warsaw

Jutro (27 stycznia), w warszawskim Centrum Expo XXI rozpoczyna się 2. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw. Będą tam także przedstawiciele ICE Kraków oraz Krakow Convention Bureau, którzy zaprezentują powstające w Krakowie Centrum Kongresowe. Targi potrwają do niedzieli (29 stycznia).

ITM Warsaw wraz z towarzyszącym ITM Business Tourism to szansa dotarcia do trzech grup docelowych: buyersów (osób odpowiedzialnych za zakup usług turystyki biznesowej) z Polski i zagranicy, gości biznesowych - potencjalnych partnerów w biznesie oraz do najbardziej atrakcyjnej grupy docelowej: konsumentów z aglomeracji warszawskiej uznawanej za najbogatszy obszar w Polsce.

- ICE Kraków nie może zabraknąć na tak prestiżowej i międzynarodowej imprezie – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków. – Od dwóch lat prowadzimy zakrojone na szeroką skalę działania informacyjne o Centrum, prezentujemy je na najważniejszych targach na świecie. Turystyka biznesowa to wymagająca branża – zanim budynek rozpocznie działalność musi być już dobrze rozpoznawalny w środowisku. Musimy trzymać rękę na pulsie i obecność na targach bardzo nam to ułatwia.
 
Przypominamy, że Centrum Kongresowe ICE  Kraków powstaje przy Rondzie Grunwaldzkim w Krakowie. Powierzchnia użytkowa obiektu zaprojektowanego przez międzynarodowy zespół architektów wyniesie ponad 37 tys. m kw. (szczegółowe informacje o obiekcie: http://icekrakow.pl/).

Centrum jest intensywnie promowane m.in. na wiodących  targach turystyki biznesowej w Europie  m.in. w Londynie, Brukseli, Frankfurcie i Barcelonie. Już teraz trwają zaawansowane rozmowy z czterema kontrahentami zainteresowanymi organizacją spotkań w roku 2015 (trzy spotkania powyżej tysiąca osób każde i jedno na ok. 700 osób) oraz jednym - zainteresowanym organizacją kongresu w 2017 r., właśnie w ICE Kraków.

 

     

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych