ICE Kraków na IMEX AMERICA 2015

Przedstawiciele ICE Kraków wraz z Krakow Convention Bureau, JAN-POL DMC Poland oraz Poland Convention Bureau POT w dniach 13 - 15 października będą przebywać w Las Vegas na IMEX AMERICA 2015 - międzynarodowych targach przemysłu kongresowego. Jest to największe tego typu wydarzenie branżowe dedykowane rynkowi amerykańskiemu. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy będą promowane Kraków oraz Centrum Kongresowe ICE Kraków.

IMEX America (The Worldwide Exhibition for Incentive Travel, Meetings and Events)– jest największym tego typu wydarzeniu branżowym dedykowanym rynkowi amerykańskiego. Same targi odbędą się w dniach 13 - 15 października, podczas których pracownicy ICE Kraków spotkają się ponad potencjalnymi klientami nie tylko z Europy, ale i z całego świata, szczególnie ze Stanów Zjednoczonych. Do dnia 12 października potwierdzono już spotkania z 60 firmami i insytutcjami, które wyraziły zainteresowani organizacją wydarzeń w stolicy Małopolski. 

Targom towarzyszy ponad 70 konferencji, warsztatów i seminariów. IMEX America gwarantuje największy i najciekawszy program dla wystawców i Hosted Buyersów w Ameryce Północnej, gwarantuje spotkania z setkami profesjonalistów z całego świata z branży spotkań. Oprócz samych targów liczne wydarzenia towarzyszące zapewniają wysoką jakość programów edukacyjnych. IMEX America organizuje bezprecedensową liczbę branżowych imprez edukacyjnych. Uczestnicy mogą wybierać spośród setek żywych sesji uczenia się i seminariów na terenie targów, wszystko bez żadnych kosztów. 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych