ICE Kraków na IBTW WORLD

Targi IBTM to wydarzenie, podczas którego spotykają się przedstawiciele branży spotkań z całego świata, promując swoje produkty, lokalizacje, a także poszukując nowych partnerów i inspiracji do organizacji wydarzeń. ICE Kraków już po raz piąty prezentuje się na targach. W dniach 17-19 listopada szukajcie nas na Narodowym Stoisku Polski.

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej jak co roku jest organizatorem Narodowego Stoiska podczas międzynarodowych targów IBTM w Barcelonie (D70). Stoisko będzie miejscem spotkań biznesowych prowadzonych według indywidualnych grafików podwystawców, jak również prezentacji zorganizowanych przez PCB POT dla grup Hosted Buyers.

Od 2014 roku Kraków jest liderem polskiej branży spotkań. W stolicy Małopolski odbywa się najwięcej kongresów, konferencji i spotkań biznesowych w skali całego kraju, dlatego zależy nam na intensywnej promocji miasta na rynkach międzynarodowych - mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków. Obecność silnej reprezentacji Krakowa jest kluczowa dla promocji naszego regionu wśród organizatorów wydarzeń, dlatego też nasi pracownicy prezentują ICE Kraków potencjalnym klientom - dodaje dyrektor Helbin.

W tym roku swoją ofertę, na polskim stoisku zaprezentuje aż 10 podwystawców. Mocną reprezentację stanowią przedstawiciele Krakowa - Krakow Convention Bureau, Centrum Kongresowe ICE Kraków oraz Jan Pol.

Targi, jak co roku, odbywają się w jednej z najbardziej popularnych lokacji dla przemysłu spotkań w Europie. To ważne, by Polska, Kraków i ICE Kraków były widoczne na tak istotnej dla branży imprezie w Barcelonie - mówi Ryszard Strojnowski, Sales Manager ICE Kraków. Nowe stoisko Poland Convention Bureau przyciąga sporo klientów, a firmy odpowiedzialne za organizację kongresów i konferencji zainteresowane są ofertą naszego miasta. Co istotne - targi to także wydarzenia edukacyjne dla sprzedawców - transfer wiedzy i wymiana międzynarodowych doświadczeń są dla nas niezwykle cenne podczas każdej wizyty na IBTM WORLD, a jesteśmy tutaj już po raz piąty - podsumowuje Strojnowski.

Pełna lista podmiotów obecnych podczas IBTM WORLD 2015:

 • Poland Convention Bureau
 • Kraków Convention Bureau
 • ICE Kraków 
 • Jan Pol
 • Gdańsk Convention Bureau (Partner promocyjny)
 • Poznań Congress Centre (Partner promocyjny)
 • Events in Poland
 • EXPO XXI 
 • Katowice Convention Bureau
 • Mazurkas Travel
 • Warsaw Convention Bureau.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych