Gwiezdne Wojny Koncertowo z drugim występem w ICE Kraków!

Gwiezdne Wojny Koncertowo to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł. W ICE Kraków widzowie będą mieli szanse obejrzeć je dwukrotnie!

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się lepiej niż w kinie.


19 marca 2017 (niedziela)

Dwa koncerty!

I koncert

Wejście od 15:30

Początek koncertu 16:00

II koncert

Wejście od 18:30

Początek koncertu 19:00

 

Kraków
ICE KRAKÓW Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17

Bilety w cenie 100, 130, 150, 170 zł dostępne w sieciach Ticketpro/Empik/Media Markt/Saturn oraz punktach Infokraków.


Koncert otworzy najsłynniejszy "Star Wars Main Title". Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy".  Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance"

Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.
Premierowy spektakl w Częstochowie zgromadził komplet publiczności na długo przed terminem. Relację i zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć tutaj.


 

 


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych