GOLEC uORKIESTRA Charytatywnie w ICE Kraków

Stowarzyszenie Krakowski Komitet Zwalczania Raka działające na rzecz Centrum Onkologii zaprasza na wielki koncert charytatywny! 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 18.00 do Centrum Kongresowego ICE Kraków zawita Golec uOrkiestra, by swoim śpiewem wspomóc pacjentów onkologicznych! Wspomóż także i Ty, kupując bilet-cegiełkę oraz... doskonale się bawiąc! 

Zespół Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie – „beskidzcy górale XXI wieku”. Zespół zawojował muzyczną scenę niezwykle przebojową płytą zatytułowaną „Golec uOrkiestra 1”, która w oryginalny sposób połączyła elementy góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock’n’rolla i jazzu. 

W tym roku Centrum Onkologii obchodzi jubileusz 65-lecia powstania. Każda rocznica jest czasem podsumowań, ale i nowych nadziei. Bracia Golec wraz zespołem poprzez charytatywny koncert wspierają Stowarzyszenie Krakowski Komitet Zwalczania Raka. Artyści zrzekli się swojego honorarium, dzięki temu plany Stowarzyszenia stają się bardziej realne. Środki zebrane ze sprzedaży biletów-cegiełek zostaną przeznaczone na statutowe cele KKZR.

Pokażmy, że dar serca Golec uOrkiestry zostanie wspaniale przyjęty w progach Centrum Kongresowym ICE Kraków. Wspomóżmy pacjentów - zapraszamy na wspaniałe widowisko!

GOLEC uORKIESTRA CHARYTATYWNIE
Centrum Kongresowe ICE Kraków
1 kwietnia 2016
Godzina 18.00
BILETY w cenie 30, 50, 80 zł
dostępne w wybranych punktach InfoKraków

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych