GAROU w ICE Kraków

Garou, rewelacyjny kanadyjski piosenkarz i multiinstrumentalista już wkrótce wystąpi w Centrum Kongresowym ICE Kraków (International Conferences & Entertainment). Jego mocny i pełen emocji głos znany jest z musicalu Notre Dame de Paris, gdzie wcielił się w postać szpetnego dzwonnika oraz ze słynnego duetu z Celine Dion, którego efekty można podziwiać na jego debiutanckim krążku z 2000 roku. Jego płyty zarówno francusko, jak i angielskojęzyczne zdobywają statusy złotych, platynowych oraz diamentowych. Artysta wystąpi w Krakowie 28 marca 2015 roku.

Kolejna gwiazda już wkrótce odwiedzi Kraków. Garou, niezwykle charyzmatyczny muzyk, którego głos znany jest polskiej publiczności od wielu lat, zagra koncert w ICE Kraków! – mówi Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. Multifunkcjonalna Sala Audytoryjna, w której odbędzie się koncert jest gotowa przyjąć niemal każde wydarzenie, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań akustycznych oraz bogatej infrastruktury z zakresu mechaniki scenicznej. Otwarcie ICE Kraków sprawi, że Kraków będzie coraz częściej odwiedzany przez gwiazdy światowego formatu. Zapraszam do Centrum Kongresowego już w marcu 2015 roku  – dodaje Prezydent Jacek Majchrowski.

Ostat­ni kon­cert Garou w Pol­sce zgro­ma­dził praw­dzi­we tłumy jego wier­nych fanów. Wy­peł­nio­na po brze­gi war­szaw­ska Sala Kon­gre­so­wa nie usta­wa­ła w owa­cjach, a kon­cert odbił się po­zy­tyw­nym echem po całym kraju. Już w marcu 2015 pol­ska pu­blicz­ność bę­dzie miała po­now­nie oka­zję usły­szeć na żywo naj­więk­sze hity Garou, takie jak "Gitan", "Seul", "Re­vien", a także pio­sen­ki z jego naj­now­szej płyty!

ICE Kraków, 28.03.2015r., godz. 19:00

Bilety do nabycia  na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.
Bilety w sprzedaży od 25.11 (wtorek) od godz. 12:00
ZAPRASZAMY!
ORGANIZATOR: Agencja Koncertowa MAKROCONCERT

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych