Gala nagród GaMa w ICE Kraków!

Krakowskie Biuro Festiwalowe wspólnie z Gazetą Magnetofonową wręczy nagrody za najlepsze płyty 2017 roku. Uroczystość wręczenia Nagrody GaMa, połączona z koncertami, odbędzie się 7 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Czy potrzebna jest w Polsce kolejna nagroda fonograficzna? Oczywiście, bo każdy pretekst jest dobry, by dyskutować o muzyce, by jej słuchać, by o niej przypominać.

„Gdy wokół trwa szaleństwo podsumowań, my przygotowujemy się więc do pierwszej edycji Nagrody GaMa. Wiele ukazało się w tym roku znakomitych, ważnych, oryginalnych płyt – spróbujemy wskazać tę najlepszą. Nie dzielimy muzyki na gatunki, kategorie, środowiska i pokolenia. Z równą uwagą słuchamy weteranów, co debiutantów, solistów i zespoły, kobiet i mężczyzn. Nie czekamy aż ktoś się do nas zgłosi, sami szukamy, odkrywamy, sprawdzamy – i zachwycamy się muzyką” – czytamy w najnowszym numerze „Gazety Magnetofonowej” (już w punktach sprzedaży i na www.magnetofonowa.pl).

W styczniu na stronie www.magnetofonowa.pl znajdziecie 20 nominacji dla albumów wybranych przez autorów i współpracowników „Gazety Magnetofonowej” w wyniku wewnętrznej preselekcji. Wtedy poznacie również skład kapituły – wychodzącej poza redakcję magazynu – która wskaże Płytę Roku 2017. Oczywiście, o zdanie zapytani zostaną również czytelnicy „Gazety Magnetofonowej” – i dzięki ich głosom poznamy laureata Nagrody Publiczności.

Uroczystość wręczenia Nagrody GaMa, połączona z koncertami, odbędzie się 7 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków, do którego zapraszamy wspólnie z Gazetą Magnetofonową.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych