GALA FINAŁOWA II edycji projektu Moda Bez Ograniczeń

Czy kobiety z niepełnosprawnością mogą być modelkami? Jak przełamać stereotypy i dokonać zmian wewnętrznych? W końcu w jaki sposób wzmacniać poczucie własnej wartości i wprowadzić w świat wielkiej mody osoby niepełnosprawne? Na te wszystkie pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas Charytatywnej Gali Finałowej projektu Moda Bez Ograniczeń w ICE Kraków. Partnerem wydarzenia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Moda Bez Ograniczeń to długofalowy program edukacyjny skierowany do osób z niepełnosprawnością, poprzez który mogą tworzyć swój wizerunek. W przedsięwzięcie zaangażowało się wiele osób, wspierała go również topowa modelka Anja Rubik.

Podczas imprezy, która będzie zwieńczeniem trwającego siedem miesięcy projektu, odbędzie się niezwykły pokaz mody – w rolę modelek wcielą się panie które na co dzień borykają się z niepełnosprawnością. Na jednym wybiegu modelki zaprezentują kreacje takich projektantów jak: Gosia Baczyńska, Robert Kupisz, Joanna Klimas, Ewa Minge, Lana Nguyen, Maciej Sieradzky, Blessus, Dream Nation, Tomasz Karcz oraz Lewanowicz.

Gościem honorowym Gali Finałowej będzie nowojorska, niepełnosprawna modelka i blogerka Jillian Mercado, a wieczór uświetni recital Marka Dyjaka oraz wystawa obrazów Maggie Piu. Całość poprowadzi dziennikarka Magdalena Miśka-Jackowska. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wylicytowania zaprezentowanych kreacji na charytatywnej aukcji.

Partnerem wydarzenia jest operator Centrum Kongresowego ICE Kraków Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Organizator: Fundacja Hipoterapia na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych

Zaproszenia - cegiełki można kupić TUTAJ

18 kwietnia 2015 r.
godzina 18.00
ICE Kraków

ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych