Gala Ambasadorów Kongresów Polskich w Krakowie!

22 września w Łodzi odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich, do gronach których dołączyło właśnie 20 wybitnych osobistości ze świata nauki. Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele ICE Kraków, którzy osobiście gratulowali świeżo utytułowanym naukowcom. Wśród nich znalazł się dr n. med. Piotr Gajewski, redaktor naczelny miesięcznika „Medycyna Praktyczna”. W trakcie gali ogłoszono także, że kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Organizatorami programu Ambasadorów Kongresów są Polska Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”. Jego celem jest wyróżnienie osób, które pozyskują nowe kongresy dla Polski. Dzięki reprezentowaniu naszego kraju w różnych strukturach międzynarodowych, Ambasadorowie Kongresów mają możliwość wykorzystać swoje kontakty do promocji Polski. Paula Fanderowska, zastępca dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków, odebrała tytuł w imieniu dr n. med. Piotra Gajewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika „Medycyna Praktyczna”, który jest stałym i częstym partnerem ICE Kraków.

Podczas wydarzenia ogłoszono lokalizację kolejnej jego edycji. Po zaproszeniu dyrektora Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa Rafała Perłowskiego, organizatorzy imprezy - Polska Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce podjęli decyzję o organizacji Gali Ambasadorów w Centrum Kongresowym ICE Kraków. To nie lada wyróżnienie i okazja do prezentacji możliwości organizacyjnych. 

Celem programu Ambasadorów Kongresów jest wyróżnienie osób, które aktywnie i skutecznie pozyskują nowe kongresy dla Polski. Idea wpisuje się w strategię ICE Kraków i koresponduje z działaniami Krakowskiego Biura Festiwalowego mającymi na celu integrację branży przemysłu spotkań. Przykładem takich zabiegów jest inicjatywa Kraków Network, której misją jest stworzenie silnej grupy biznesowej z różnych sektorów, której działania wpłyną na zwiększenie liczby wydarzeń biznesowych realizowanych w stolicy Małopolski. Organizatorem cyklu jest Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator ICE Kraków.


 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych